Gegužės 18 dieną 7 klasių mokiniai kartu su socialine pedagoge Jūrate ir mokytojos padėjėja Julija dalyvavo ir sėkmingai pasirodė Vilniaus visuomenės sveikatos biuro projekto „Sveikos gyvensenos skatinimas ir moksleivių sveikatos raštingumo ugdymas Vilniaus mieste“ baigiamajame  renginyje. Pasibaigusio projekto tikslas buvo skatinti pozityvius Vilniaus miesto vaikų (12-17 metų) sveikatos elgsenos pokyčius, didinanti jų sveikatos raštingumo lygį.

Baigiamajame renginyje vyko daug veiklų, o viena iš jų – „Tarpmokyklinis protmūšis“. Pagrindinės protmūšio temos: fizinis aktyvumas, pirmoji ir būtinoji pagalba, lyčių lygybė ir tolerancija, žalingų įpročių ir priklausomybių rizika bei sveika gyvensena. Mokiniai diskutavo apie žalingus įpročius, priklausomybę ir sveiką laisvalaikį, dalyvavo pirmosios pagalbos varžytuvėse, mankštinosi, gamino ir vaišinosi sveikais patiekalais. Džiaugiamės, kad prasmingai praleistas laikas kartu besimokant, renginyje padėjo iškovoti mūsų progimnazijai garbingą antrą vietą.

Atnaujinta: 2023/05/23

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė