img_0039

2015 m. vasario 27 d. 4 klasių mokiniai dalyvavo projekte „Saugi aplinka“. Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos darbuotoja  vedė pamoką saugaus elgesio tema,  kurios metu buvo ugdomas vaikų sąmoningumas ir savisauga nuo gamtoje tykančių pavojų. Mokiniai žiūrėjo mokomąjį filmą, susipažino su aplinkoje tykančiais pavojais, mokėsi, kaip jų išvengti ir kaip  elgtis ekstremalių situacijų metu.

 

VSPS Violeta Ivanskaja


Atnaujinta: 2015/02/27

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”