Jono Basanavičiaus progimnazija tapo viena iš 14 Lietuvos mokyklų, įsijungusių į projektą „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!”.

Šventiniame renginyje šv. Kotrynos bažnyčioje buvo įteikti pažymėjimai dalyviams, į alumnystę išlydėti aštuntos kartos projekto mokytojai bei pristatyti dešimtosios kartos projekto mokytojai.

„Renkuosi mokyti!“ misija – pritraukti ir parengti motyvuotus įvairių profesijų žmones dirbti mokytojais.

Projekto tikslas – sutelkti Lietuvos mokyklas bendram darbui, kad kiekvienas mokinys patirtų mokymosi sėkmę ir būtų savo mokyklos bei šalies kūrėjas.

Atnaujinta: 2019/06/13

Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena