IMG_1140Pradinių klasių mokiniai vykdė trumpalaikį  projektą „Pabūkime kartu“. Projekto tikslas – ugdyti pagarbą ir rūpestį seneliams, perimti dalį žinių ir gyvenimo patirties iš jų, mokytis išmintingumo. Visą savaitę mokinukai rinko informaciją apie savo senelius. Sužinojo, kaip jie mokėsi, kokius darbus dirbo, kokie buvo jų pomėgiai.

Pamokų metu vieni mokiniai piešė senelių portretus, atnešė jų nuotraukas, padarė stendą. Kiti rašė rašinėlius, kūrė eilėraščius, aptarė senelių pomėgius, kvietėsi juos į pamokas.

IMG_1109 IMG_1103 IMG_1097 IMG_1055

Kaip ir kiekvienais metais, spalio 1 dieną visus senelius pakvietėme į mokyklą. Pradinių klasių mokiniai paruošė koncertą. Jie dainavo, šoko, grojo, deklamavo eilėraščius. Po koncerto vaikai parodė seneliams klasę, kurioje mokosi. Klasėse bendravo, vaišinosi arbata ir mamyčių iškeptais pyragais.

IMG_1919 IMG_1922

Seneliai ir vaikai džiaugėsi šiomis akimirkomis, galimybe pabūti kartu. Gera buvo matyti sklindančią šilumą, meilę ir pagarbą.

Aldona Barišauskienė


Atnaujinta: 2015/10/08

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”