tell-me-secret-little-girl-whispering-her-grandfather-to-ear-outdoor-backyard-54421686Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje vyksta integruotas pradinių klasių mokinių projektas „Pabūkime kartu“, skirtas tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai. 

Mieli seneliai, kviečiame šią dieną švęsti kartu. Lauksime Jūsų rugsėjo 30 dieną (12:00 val.) mokyklos aktų salėje. Džiaugsimės vieni kitais, klausysimės pradinių klasių mokinių parengto šventinio koncerto.

 

                                                                                              Pradinių klasių mokytojos


Atnaujinta: 2016/09/29

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė