dscn1837

2014 m. sausio 6 d. – kovo 14 d. Vilniaus J. Basanavičiaus progimnazijoje vykdomas 1-4 klasių mokinių projektas ,,Mano Tėvynė – brangi Lietuva”, skirtas Vasario 16 d. ir Kovo 11 d. valstybinėms šventėms paminėti. Projekto tikslas – skatinti mokinius domėtis Lietuvos istorija, tautosaka, tradicijomis, lavinti jų kūrybinius ir meninius gebėjimus, ugdyti pilietinį suvokimą, pagarbą lietuvių tautos istorijai, kalbai, tradicijoms. Projekte dalyvauja visi 1-4 klasių mokiniai. Jie spalvina tautines juostas, piešia piešinius Lietuvos tematika, rengia tarmių, drabužių, regionų, pasakų žemėlapius. Projektą vainikuos baigiamasis koncertas kovo 10 d. J. Basanavičiaus progimnazijos aktų salėje.

 

Rasa Kacevičiūtė


Atnaujinta: 2014/02/14

Jums taip pat patiks

BE PATYČIŲ!
BE PATYČIŲ!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“