dscn1837

2014 m. sausio 6 d. – kovo 14 d. Vilniaus J. Basanavičiaus progimnazijoje vykdomas 1-4 klasių mokinių projektas ,,Mano Tėvynė – brangi Lietuva”, skirtas Vasario 16 d. ir Kovo 11 d. valstybinėms šventėms paminėti. Projekto tikslas – skatinti mokinius domėtis Lietuvos istorija, tautosaka, tradicijomis, lavinti jų kūrybinius ir meninius gebėjimus, ugdyti pilietinį suvokimą, pagarbą lietuvių tautos istorijai, kalbai, tradicijoms. Projekte dalyvauja visi 1-4 klasių mokiniai. Jie spalvina tautines juostas, piešia piešinius Lietuvos tematika, rengia tarmių, drabužių, regionų, pasakų žemėlapius. Projektą vainikuos baigiamasis koncertas kovo 10 d. J. Basanavičiaus progimnazijos aktų salėje.

 

Rasa Kacevičiūtė

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas