Balandį Lietuvoje minima oficiali Pasaulinė darbuotojų saugos ir sveikatos diena, todėl balandžio 16 d. dieną 5b, 5e, 5c klasių mokiniai dalyvavo projekte „Dirbsiu saugiai“. Pas penktokus lankėsi Valstybinės darbo inspekcijos Vilniaus skyriaus vyr. inspektorė Rita Černiauskienė, kuri paprastai ir vaizdžiai supažindino mokinius su saugaus darbo pagrindais, dažniausiai kylančiais pavojais darbe bei aplinkoje ir būdais, kaip galima išvengti nelaimių.
Projekto partneris papasakojo, kokie pavojai darbuotojų gali laukti įmonėje, kokiais būdais jie apsisaugo nuo kylančių rizikų, pademonstravo įmonėje naudojamas darbuotojų asmenines apsaugos priemones.
Mokiniai raginami dalyvauti, drąsiai išbandyti savo jėgas ir prisidėti prie darbuotojų saugos ir sveikatos kultūros puoselėjimo Lietuvoje. Konkurso metu mokiniai kviečiami atlikti kūrybines užduotis, kuriomis turi atskleisti saugaus darbo supratimą bei svarbą. Vaikai gali kurti plakatus, piešti, fotografuoti, kurti eiliuotus tekstus.Atnaujinta: 2019/04/16

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”