Įsibėgėjęs ruduo ir atvėsę orai nesutrukdė spalio 25 d. atverti dar vienos mokyklos erdvės – antrosios lauko klasės. Mokyklos bendruomenės nariai turės papildomą erdvę bendrauti, mokytis, tyrinėti ir atrasti.

Naujoji lauko klasė įrengta šalia pradinių klasių korpuso. Ji mokinių ir mokytojų lauks ir pamokų, ir pertraukų metu, ir po pamokų. Taip pat kviečiame tėvelius užeiti į šią jaukią erdvę, kai tenka laukti vaikų ir nesinori sušalti žvarbiu oru!

Pirmieji į lauko klasę sugužėjo progimnazijos ketvirtokai. Išklausę mokyklos direktorės sveikinimo žodžių, vyriausieji pradinukai susikovė lauko klasės atidarymo proga surengtame šaškių turnyre. Visus varžovus įveikė ir geriausiai turnyre pasirodė Bazilė, Darianas ir Rapolas; jie pavasarį varžysis Vilniaus miesto šaškių turnyre. Linkime šiems ketvirtokams sėkmės, o visiems progimnazijos mokiniams – pažinimo džiaugsmo akimirkų naujojoje lauko klasėje.

Atnaujinta: 2023/11/08

Septintų klasių STEAM kelionė arba gamtamokslės pamokos „be sienų”