Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje lankėsi labdaros ir paramos fondo įkūrėjas Rimantas Kaukėnas, kartu su vienais ištikimiausių fondo rėmėjų – broliais Darjušu ir Kšištofu Lavrinovičiais. Labai lauktiems svečiams mokiniai įteikė pačių pagamintus kalėdinius žaisliukus, kuriuos fondas padovanos onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Labdaros ir paramos fondo atstovai dėkojo už šį mažą stebuklą, kurį dovanoja vaikai – vaikams, kartu su savo šiluma ir tikėjimu. Progimnazijos direktorė Jurgita Nemanienė džiaugėsi augančia socialiai ir pilietiškai atsakinga vaikų karta,  mokinių bendradarbiavimu,  iniciatyvumu ir prisidėjimu prie fondo inicijuojamų gerų darbų.

Susitikimo metu netrūko gerų emocijų. Progimnazijos mokiniai ne tik išbandė jėgas su krepšininkais sporto aikštelėje, bet uždavė begalę klausimų. Fondo atstovų atsakymai mokiniams dar kartą priminė, kaip svarbu yra nebijoti siekti savo tikslų, pasitikėti ir tikėti žmonių gerumu, kurie suklupus bus šalia ir visuomet išties ranką.

R. Kaukėnas su broliais D. ir K. Lavrinovičiais džiaugėsi užgimusia gražia draugyste su Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija, kuri vėžiu sergantiems vaikams atneš dar ne vieną šypseną ir šilumą.

„Rimanto Kaukėno paramos grupė“ yra labdaros ir paramos fondas, nuo 2012 m. veikiantis visoje Lietuvoje ir suteikiantis viltį, stiprybę ir džiaugsmą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, taip pat besirūpinantis sergančių vaikų šeimomis. Fondas teikia įvairiapusę pagalbą tiems, kuriems iššūkių gyvenimas nepagailėjo ir kuriems fondo dėmesio ir paramos labiausiai reikia.Atnaujinta: 2022/12/12

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”