Fêtons l’Europe! Su 70-tuoju jubiliejumi, Europos Parlamente!
Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos komandai teko didelė garbė atstovauti Lietuvai tarptautiniame Europos Parlamento renginyje. 27-nių šalių atstovai, 1200 mokinių, susitiko Europos širdyje – Strasbūre.
Dar žiemą pradėjome ruoštis garbingai sukakčiai, mokydamiesi žymių kompozitorių kūrinius. Kartu su Strasbūro Filharmonijos orkestru, jubiliejaus proga mokiniai atliko kūrinius, kviečiančius galvoti apie ateitį, saugoti planetą, rūpintis rytojumi. Renginį vainikavo iškilminga L. van Bethoveno „Odė džiaugsmui“, skambanti vaikų lūpomis.
Vaikai džiaugėsi pamatę Europos Parlamentą ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus, turėjo progą pasėdėti parlamentarų kėdėse ir atiduoti savo balsą organizatorių užduotiems klausimams. Didelio dėmesio sulaukė astronautas Matthias Maurer, kuriam vaikai uždavė klausimus apie buvimą erdvėje ir astronauto gyvenimą.
Dėkojame organizatariams už galimybę jaustis nors ir maža, bet svarbia Europos dalimi.Atnaujinta: 2023/06/06

Jums taip pat patiks

Bendruomenės sporto diena
Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama