basanaviciaus

 

Rugsėjo 17 d. 8C ir 8D klasių mokinius aplankė fotografas Karolis Janulis. Šio menininko darytos Lietuvos nuotraukos jau apskriejo garsiausius pasaulio leidinius. Svečias pasakojo mokiniams apie šių dienų fotografijos galimybes, dalinosi savo darbo įspūdžiais, rodė gražiausias nuotraukas.

Menininkas tikino, kad visas grožis yra šalia mūsų, tiesiog turime jį pastebėti. Pasakišką Lietuvos peizažą atskleidžiančias nuotraukas K. Janulis padarė pasitelkęs droną. Kvapą gniaužiantys kadrai, kuriuos pamatė mokiniai, leido pažvelgti į mūsų gimtinę iš paukščio skrydžio ir dar kartą įsitikinti, kokioje gražioje šalyje gyvename.

Fotografas noriai bendravo su mokiniais, atsakinėjo į jų klausimus, parodė droną. Vaikai patys įsitikino, kaip aukštai gali skristi šis įrenginys. Susitikimo pabaigoje menininkas, pasitelkęs droną,  fotografavo mokinius.

 Asta Šalkauskaitė, Vitalis Vošterys

DSC_0646 DSC_0632 DSC_0628 unnamed


Atnaujinta: 2015/09/22

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”