Jono Basanavičiaus progimnazijoje jau šeštus metus vyksta Vilniaus miesto 6 klasių mokinių katalikų tikybos viktorina „Dekalogas ir Šventasis Raštas”.  Šiemet renginyje dalyvavo devynios šeštokų komandos iš įvairiausių mokyklų: „Taikos”, Antano Vienuolio, Petro Vileišio, Martyno Mažvydo, Švento Kristoforo progimnazijų, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio, Lentvario Mindaugo Šimelionio gimnazijų, Žygimanto Augusto pagrindinės mokyklos ir VGTU inžinerijos licėjaus.

Šventė prasidėjo fleitų muzika ir direktorės Jurgitos Nemanienės žodžiais apie sąžiningumą. Viktorinos metu svarbiausias dėmesys buvo skirtas 6 klasės kursui apie Dekalogą bei Jėzaus atpirkimo istorijai, nes jau greit švęsime šventas Velykas.  Komandoms labai patiko įvairios užduotys, komandinis darbas ir gera nuotaika.

G.DobikaltienėAtnaujinta: 2019/04/09

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”