Pamažu įsibėgėja mokslo metai, kurie šiemet pažymėti artėjančiu Jono Basanavičiaus 170-ųjų gimimo metinių bei mokyklos įkūrimo 70-uoju jubiliejais ir šiems įvykiams paminėti skirtais renginiais. Nors rudens orai apgaubti darganomis, rugsėjo 22-ąją, trečiadienį, progimnazijoje vyko tradicinė Sporto ir sveikatingumo diena, sukvietusi mokyklos bendruomenę į Vingio parką ir kitas mokyklos erdves. Nepabūgę apniukusio dangaus mokiniai varžėsi bėgdami J. Basanavičiaus mylią, šokdami šokių mokytojos paruoštus šokius, ieškodami užkoduotų orientacinio žaidimo objektų bei žaisdami protų mūšį sporto ir sveikatingumo tema.

Sporto ir sveikatingumo šventę vainikavo progimnazijos kiemelyje įrengtos edukacinės erdvės – lauko klasės – atidarymo šventė. Progimnazijos bendruomenė naujai klasei suteikė Jono Basanavičiaus vardą. Už šios edukacinės erdvės idėjos sumanymą bei įgyvendinimą nuoširdžiai dėkojame visiems bendruomenės nariams, skyrusiems progimnazijai 1,2% gyventojų pajamų mokesčio paramą, mecenatui Ramūnui Markovui už projektines lėšas, skirtas klasės statybai. Naują erdvę pašventino Vilniaus Švč. M. Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčios kunigas Vytautas Rapalis. Po iškilmingo atidarymo pirmąją atvirą pamoką naujoje klasėje vedė mokytoja Danguolė Mituzienė su 4n klasės mokiniai. Nuo šiol šioje šildomoje lauko klasėje pamokos galės vykti visai progimnazijos mokinių bendruomenei.

Šventės metu taip pat buvo apdovanoti greičiausiai J. Basanavičiaus mylią nubėgę mokiniai.

Sveikiname prizininkus ir džiaugiamės galėdami ugdyti jaunąją kartą remdamiesi J. Basanavičiaus nuveiktais darbais ir idėjomis.Atnaujinta: 2021/10/06

Jums taip pat patiks

Bendruomenės sporto diena
Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama