Vasario 16-osios išvakarės progimnazijoje buvo šventiška ir pažinimo kupina diena.
Šią dieną ypač daug dėmesio skyrėme bendradarbiavimui: bendradarbiavo mokytojai rengdami integruotas dalykų pamokas bei mokiniai atlikdami kūrybinius ir projektinius darbus. Progimnazistai ne tik sužinojo naujų dalykų apie Lietuvą, bet savo žinias galėjo išbandyti viktorinose, kurias rengė pradinio ugdymo, lietuvių kalbos, dorinio ugdymo, užsienio kalbų mokytojai.
Mokiniai dalyvavo įvairiose Vasario 16-ąjai skirtose kūrybinėse dirbtuvėlėse – gamino trispalves gėles, pynė trispalves apyrankes, lipdė keramikos darbelius, piešė piešinius. Mokyklos antrokėliai drauge parengė šventinę programą „Padainuokime ir pašokime Lietuvai“.
Džiaugiamės ne vienerius metus trunkančiu bendradarbiavimu su Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija. Šventinę dieną vainikavo jungtinis progimnazistų ir gimnazistų koncertas. Koncerto metu buvo apdovanoti Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijos organizuoto poezijos konkurso laureatai. Konkurso nugalėtojų gretose ir mūsų mokyklos septintokai bei aštuntokai.Atnaujinta: 2024/02/22

Jums taip pat patiks

Bendruomenės sporto diena
Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama