Programa „Renkuosi mokyti!“ buria švietimo bendruomenę – programos dalyvius ir alumnus, mokytojus, mokyklas – ir siekia į Lietuvos švietimą atnešti pozityvius pokyčius. Projekto siekis – Augti dėl kiekvieno vaiko.

Džiaugiamės, kad nuo 2019 m. įveikusi atranką, Jono Basanavičiaus progimnazija tapo šio projekto dalimi – „Renkuosi mokyti“ mokykla.

Projekto tikslas – sutelkti Lietuvos mokyklas bendram darbui, kad kiekvienas mokinys patirtų mokymosi sėkmę ir būtų savo mokyklos bei šalies kūrėjas. Projektas remiamasi įtraukiojo ugdymo samprata ir sėkminga programos „Renkuosi mokyti!“ patirtimi.  Įgyvendindami projektą ne tik į kolektyvą priimame pradedančiuosius mokytojus, bet ir mokomės dirbti kartu, bendradarbiauti, bendrauti, diskutuoti.

Projektą įgyvendina VŠĮ Mokyklų tobulinimo centras.

Atnaujinta: 2024/02/21