Mūsų mokyklos mokiniai šiais mokslo metais nuo vasario iki balandžio mėnesio dalyvavo mūsų socialinių partnerių Mentor Lietuva ir „Thermo Fisher Scientific Baltics“ profesinės mentorystės projekte. Pažintį su projektu mokiniai pradėjo nuo prisistatymo mūsų mokykloje, vėliau vyko keturi dalyvaujančių aštuntokų susitikimai įmonėje. Jų metu buvo organizuota ekskursija po įmonę, vėliau mokiniai pasidalino į grupes ir su savo vadovėmis – mentorėmis dalyvavo įvairiose veiklose, skirtose praktiškai pajausti darbo specifiką, geriau pažinti save, įgyti naujų įgūdžių. Vaikai mokėsi teikti pirmąją pagalbą, kurti gyvenimo aprašymus, dalyvauti darbo pokalbiuose, atlikti biocheminius eksperimentus. Baigiamajame susitikime mokiniai pristatė savo veiklas ir dalyvavo kuriant filmą apie profesinę mentorystę.

Eglė Čerkauskienė

 

Akimirkos:Atnaujinta: 2017/05/05

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė