Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino ir už originalumą, pilietiškumą, gebėjimą sutelkti ir meilės Lietuvai puoselėjimą trispalvėmis vėliavomis apdovanojo sumaniausius akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“ idėjų autorius. Tarp jų – Jono Basanavičiaus progimnazija.

Mūsų bendras projektas su J.Basanavičiaus gimnazija ir VU Radijo klubu -„Tiltas tarp Lietuvos ir kosmoso” buvo atrinktas vienu iš geriausių tarp 1500 iniciatyvų!

Prezidento rūmuose vykusioje ceremonijoje pasidalinta ryškiausiomis ir nuoširdžiausiomis Valstybės atkūrimo dienos šventės akimirkomis ir apdovanotos 27 pilietinės iniciatyvos.

„Šių metų Vasario 16-ąją ilgai prisiminsime kaip šimtmečio įkvėptą pakilimą ir džiaugsmą. Savo išradingomis idėjomis, entuziazmu Jūs daug prisidėjote, kad valstybės jubiliejus taptų puikia, nuoširdžia ir spalvinga švente“, – sakė Prezidentė.

Iš Prezidentės rankų vėliavą  ir padėką garbinga priėmę renginyje dalyvavusi projekto komanda, kuri Prezidentę pasveikino su gimtadieniu ir įteikė tortą su projekto logotipu.

Šalies vadovė padėkojo visiems dalyviams už patriotiškumą, kūrybingumą ir palinkėjo, kad kiekvienas valstybės gimtadienis būtų sutiktas taip pat vieningai ir džiugiai.

Atnaujinta: 2018/03/02

Septintokai dalyvavo mokinių konferencijoje apie socialinių medijų poveikį vaikams ir paaugliams
Interviu su svečiais iš Jurbarko
Progimnazijoje vyko akcija “Saugus ir Draugiškas internetas”