Nuo  lapkričio 5 dienos  iki gruodžio 20 dienos mokykloje vykdoma socialinės reklamos kūrimo programa ” Išpilk”, skirta 7-8 klasių moksleiviams. Jos metu mokiniai kviečiami kurti plakatą, atkreipiantį dėmesį į alkoholio prieinamumą nepilnamečiams asmenims ir jo daromą žalą jaunam organizmui. Pagrindinis programos  partneris – Narkotikų, alkoholio ir tabako kontrolės departamentas prie LR Sveikatos apsaugos ministerijos. Dalyviams, atsiuntusiems plakatus, bus įteiktos programos ” Išpilk” padėkos, o laimėtojai bus paskelbti 2012 metų gruodžio 27 dieną.


Lapkričio 15 dieną  8 d klasės mokiniai lankėsi Vilniaus miesto socialinės paramos centre, kuriame išklausė paskaitą apie alkoholio, narkotikų ir cigarečių žalą žmogaus organizmui.


Lapkričio ir gruodžio mėnesiais progimnazijoje vyksta narkotikų vartojimo prevencijos paskaitos – užsiėmimai trečiųjų, ketvirtųjų, penktųjų ir aštuntųjų klasių mokiniams. Paskaitas skaito lektoriai iš Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro.

 


Lapkričio mėnesį  5-6 klasių mokiniams rodomas projekto „Saugesnis internetas” sukurtas dokumentinis filmas ” TINKLAS”.

Šis filmas pasakoja apie vaikų gyvenimą internetinėje erdvėje. Filmas skatina saugesnį vaikų naudojimąsi internetu. Siekia atkreipti visuomenės dėmesį į nelegalią ir žalingą informaciją internete. Suteikia žinių, kaip internetą padaryti draugu, o ne priešu.


Spalio ir lapkričio mėnesiais penktokus lanko Vilniaus miesto Antrojo policijos komisariato nepilnamečių reiklų inspektorė Agnė Gudeliūnaitė.

Mokiniams ji pasakojo apie patyčių žalą, saugią mokyklą ir aplinką, saugų eismą bei drausmingą elgesį. Ji taip pat atsakinėjo į mokinių užduotus klausimus, dalinosi profesine patirtimi.

Socialinė pedagogė  Ieva Ramelienė,

visuomenės sveikatos specialistė Violeta Ivanskaja

Atnaujinta: 2013/11/10

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”