LOGO ŽALIOSIOS KLASĖS RINKIMAI„Žalioji mokyklos klasė“- tai projektas, skirtas Jono Basanavičiaus progimnazijos ekologinio švietimo veiklai pagyvinti. Jo metu bus skiriamos užduotys, nukreiptos gamtos puoselėjimo labui. Paprasčiau tariant, tai ekologinių veiklų skatinimas mokykloje.

Preliminarių rezultatų peržiūros metu nustatyta, kad šiuo metu akcijoje pirmauja beveik 800 taškų surinkusi 5B klasė. Jų klasės auklėtoja atliko didelį darbą – pasodino didžiulį kiekį medžių ir užsidirbo klasei daugybę taškų. Antroje pozicijoje išlieka 2B klasės mokiniai, surinkę 186 taškus. Trečiąją vietą gali tikėtis laimėti  6A, 6B klasių mokinukai, surinkę daugiau kaip šimtą taškų.

Peržiūrėkite savo Žaliąją kortelę pavasariui prasidėjus, galbūt šiuo metu galima dar kaip nors užsidirbti papildomų taškų. Pavyzdžiui, prisijungti prie „Darom“ akcijos ar pasodinti medį.

Pasirinkus ir įgyvendinus vieną iš įvairaus pobūdžio užduočių, galima gauti ir kaupti žaliosios klasės taškus Žaliojoje mokyklos kortelėje, kurią gaus kiekvienos klasės auklėtojas. Mokslo metų pabaigoje už draugystę su gamta daugiausiai žalių balų surinkusios klasės bus apdovanojamos žaliomis dovanomis!


Atnaujinta: 2014/04/07

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”