Prancūzų kalbos Emile klasės 2017-2018 m.m. dalyvavo tarptautiniame projekte apie tradicijas ir papročius – „Raconte-moi ton pays – à la découverte de la culture, des traditions, mais aussi du quotidien d’ici et d’ailleurs„. Šis projektas  laimėjo tarptautinį įvertinimą – tarptautinį eTwinning ženklelį. Tai dar vienas gražus mūsų progimnazijos prancūzų kalbos apdovanojimas. Projekte dalyvavo dvi šalys: Lietuva ir Prancūzija. Mokiniai bendravo, bendradarbiavo, kūrė, naudojo interaktyvias programėles Padlet (prisitatymui), Learning Apps (įvertinimui), Voki (įdomesniam prisistatymui), Žodžių debesis, kūrė Madmagz žurnalą (galutinis projekto rezultatas sukurtas virtualus žurnalas apie dvi šalis, vaikų pomėgius, žymius žmones ir įvykius). Projektui vadovavo mokytoja Jelena Valiulienė (Lietuva) ir Anca Odoviciuc Couasnon (Prancūzija)

Sveikiname dalyvavusius mokinius su laimėjimu: Rūta Karilė Šapranauskaitė 7P kl., Kotryna Bizunovičiūtė 7P kl., Adelė Kavoliūnaitė 7Pkl., Emilija Januševičiūtė 6C, Eimantas Razgūnas 6C kl., Fausta Savickaitė 6C kl, Gabija Abaravičiūtė, Gabrielė Žekaitė 6C kl, Jogailė Vaitiekūnaitė, Agnietė Markovaitė 4A kl., Jokūbas Mastianica,  Liepa Naujokaitytė, Liepa Ragauskaitė, Margiris Navickas, Ona-Bitė Dubauskaitė, Orinta Matevičiūtė, Rasa Šnirpūnaitė 4 D kl., Rokas Latakas, Skomantas Navickas, Viktorija-Marija Čapskytė.

Atnaujinta: 2018/10/15

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena