Prancuzu kalba vaikams_2016 sausisInformuojame apie prancūzų kalbos kursus vaikams ir paaugliams, organizuojamus Prancūzų institute Lietuvoje. Šiuo metu vyksta registracija į prancūzų kalbos kursus 3 – 6 m. vaikams (Mažųjų klubas), 7 – 10 m. vaikams ir 11 – 15 m. paaugliams. Sesijos laikotarpis – sausio 18 – gegužės 3 d. Norinčius mokytis kalbos, prašome užpildyti registracijos anketą internetiniame puslapyje:

http://www.institutfrancais-lituanie.com/category/lietuva/kursaiegzaminai/vaikams/

Formuodamas įvairaus amžiaus ir įvairių lygių grupes, institutas užtikrina kalbos mokymosi tęstinumą. Institute siūloma nemokamai naudotis jaukia vaikų skaitykla su dideliu vaikiškų leidinių, video bei audio prancūzų kalba pasirinkimu, dalyvauti nemokamose vaikams skirtose kultūrinėse Instituto programose.

Atnaujinta: 2016/01/14

Jums taip pat patiks

Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!