Prancuzu kalba vaikams_2016 sausisInformuojame apie prancūzų kalbos kursus vaikams ir paaugliams, organizuojamus Prancūzų institute Lietuvoje. Šiuo metu vyksta registracija į prancūzų kalbos kursus 3 – 6 m. vaikams (Mažųjų klubas), 7 – 10 m. vaikams ir 11 – 15 m. paaugliams. Sesijos laikotarpis – sausio 18 – gegužės 3 d. Norinčius mokytis kalbos, prašome užpildyti registracijos anketą internetiniame puslapyje:

http://www.institutfrancais-lituanie.com/category/lietuva/kursaiegzaminai/vaikams/

Formuodamas įvairaus amžiaus ir įvairių lygių grupes, institutas užtikrina kalbos mokymosi tęstinumą. Institute siūloma nemokamai naudotis jaukia vaikų skaitykla su dideliu vaikiškų leidinių, video bei audio prancūzų kalba pasirinkimu, dalyvauti nemokamose vaikams skirtose kultūrinėse Instituto programose.

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas