img_8691

Kovo 26 dieną mūsų mokykloje skambėjo prancūziška muzika. Čia vyko Vilniaus miesto mokyklų 5-8 klasių moksleivių prancūziškos dainos konkursas. Į progimnazijos  salę susirinko jaunieji solistai ir ansambliai iš devynių mokyklų. Tai buvo vienas iš daugelio renginių, skirtų Frankofonijos dienai paminėti. Todėl šventę ir baigėme visi kartu dainuodami Frankofonijos himną.

Dėkojame dalyviams bei mokytojams, paruošusiems mokinius konkursui. Taip pat esame dėkingi Prancūzijos institutui, Belgijos ambasadai, mūsų progimnazijai už dovanas konkurso nugalėtojams ir dalyviams.

Tikimės, kad šis konkursas taps tradiciniu ir kitąmet sukvies dar daugiau
prancūzų kalbos mylėtojų. Sveikiname konkurso nugalėtojus!

Solistai:

I vieta – Augustė Raguotytė, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija
II vieta – Olga Podvorskytė, Santaros vidurinė mokykla
III vieta – Elvina Čurlu, „International Meridian School”

Ansambliai:

I vieta – Martyno Mažvydo progimnazija
II vieta – Abraomo Kulviečio mokykla
III vieta – Taikos progimnazija


Atnaujinta: 2014/04/03

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”