p1040461
Balandžio 9 dieną mūsų progimnazijoje vyko prancūziška popietė   „L‘après-midi francophone: le théâtre et la musique“. Renginyje dalyvavo Prancūzų Instituto kalbos atašė LUC AUBRY ir jo asistentė SNIEGUOLĖ KAVOLIŪNIENĖ. Ponas L. AUBRY  pabrėžė didžiulę teatro ir prancūziškos dainos svarbą kalbos mokymo procese.

Mūsų mokyklos mokiniai dainavo prancūziškas dainas.  J. Basanavičiaus gimnazijos prancūziškojo teatro trupė, vadovaujama mokytojos Gabrielės Stasytienės,  parodė spektaklį „Romeo ir Džiuljeta“,  o  Kristijonas visus sužavėjo savo atliekamomis dainomis.

Tikime, kad tokie susitikimai su buvusiais mūsų progimnazijos mokiniais, įkvėpti prancūziško teatro ir dainų, taps tradicija.

Prancūzų kalbos mokytoja Kristina Pranskūnienė

Atnaujinta: 2014/04/14

Kaziuko mugė
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“