img_0142Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje balandžio 29 dieną šurmuliavo pradinių klasių mokytojų organizuota pradinių klasių mokinių teorinė-praktinė mini gamtamokslinė konferencija „Stebiu, bandau, sužinau“, kurios tikslas – plėtoti vaikų užimtumą, tenkinti jų saviraiškos poreikius, formuoti mokinių pažinimo, kūrybiškumo, socialumo ir mokymosi mokytis  kompetencijas bei skatinti pradinių klasių mokytojas dalintis gerąja pedagogine patirtimi ir kartu ieškoti naujų pasaulio pažinimo ir kitų mokomųjų dalykų integracijos galimybių.

Pirmoje konferencijos dalyje mokiniai pristatė gamtamokslinius pranešimus, kuriuose atsispindėjo pristatomo tyrimo tikslas, metodika, eiga, rezultatas, nepamirštant tyrimo prasmės. Savo tyrimais dalinosi: 1D klasės mokiniai – Tautvydas Cibas „Mano pupelė“ ir Medeinė Leonavičiūtė „Mūsų klasės augintiniai“; 2A klasės mokinys Benediktas Iršėnas „Auginame pomidorus“; 2B klasės – Emilija Janušauskaitė „Akmenys prie mano namo“ ir Emilija Daukantaitė „Klevas įvairiais metų laikais“; 3A klasės – Linas Laukaitis „Marsaeigis Smalsumas“; 3B klasės – Ieva Mikučionytė „Svogūnai“, Kotryna Amilevičiūtė „Prieskoninės daržovės“, Meda Ražinskaitė „Ar cheminis ir fizinis virsmas gali vykti vienu metu“ ir Saulė Malinovskaja „Gėlės šeimai ir mokyklai“; 3D klasės – Karolina Vitkutė „Dilgėlė mano kieme“, Gabija Raudoniūtė „Lapė Fenekas“, Meda Gutauskaitė „Laukiniai katinai“ ir Agilė Ananjevaitė „Jūrų kiaulytė – keksas“; 4B klasės – Pijus Buckus „Kukurūzai“, Altėja Aniulytė „Šunys“ ir Nojus Žebrauskas „Kačių elgesys“ bei 4D klasės mokinės Daiva Radžiukynaitė ir Laura Abaravičiūtė „Laikrodžių įvairovė“.

Antroje teorinės-praktinės mini gamtamokslinės konferencijos dalyje mokiniai galėjo atlikti praktinius bandymus: „Kurie vaisiai skęsta, kurie – ne“, „Sąvaržėlės padėjimas ant vandens jai nenuskęstant“, „Eksperimentas su balionu“, „Eksperimentas – žvakės degimas po stiklainiu“ ir „Lelijų skleidimasis vandenyje“.

Nuotraukos iš konferencijos:


Atnaujinta: 2015/04/30

Jums taip pat patiks

Nemokami būreliai
Nemokami būreliai
Tęsiame mokyklos tradiciją su penktokais keliaudami po Jono Basanavičiaus gimtuosius kraštus
Mokamų būrelių mugė
Mokamų būrelių mugė