Lapkričio 21 dieną penkių pradinių (1b, 2a, 2b, 2c, 2d)  klasių mokiniai lankėsi ,,Lėlės” teatre. Vaikai žiūrėjo šviesaus atminimo lietuvių poeto, vertėjo Justino Marcinkevičiaus muzikinį spektaklį ,,Grybų karas”. Šis rašytojo kūrinys ypatingas, visų vaikų ir tėvelių žinomas bei mėgstamas. Spektaklis įsisiūbavo visu smarkumu: skambėjo dainos, buvo šokami šokiai, žaidžiama kamuoliukais. Visus nustebino įspūdingi pirotechnikos pokštai.

 

Rasa Kacevičiūtė

 

Atnaujinta: 2013/11/23

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”