Lapkričio 21 dieną penkių pradinių (1b, 2a, 2b, 2c, 2d)  klasių mokiniai lankėsi ,,Lėlės” teatre. Vaikai žiūrėjo šviesaus atminimo lietuvių poeto, vertėjo Justino Marcinkevičiaus muzikinį spektaklį ,,Grybų karas”. Šis rašytojo kūrinys ypatingas, visų vaikų ir tėvelių žinomas bei mėgstamas. Spektaklis įsisiūbavo visu smarkumu: skambėjo dainos, buvo šokami šokiai, žaidžiama kamuoliukais. Visus nustebino įspūdingi pirotechnikos pokštai.

 

Rasa Kacevičiūtė

 

Atnaujinta: 2013/11/23

Jums taip pat patiks

Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines