img_0740Pradinių klasių mokiniai nuo rugsėjo 22 d. iki spalio 6 d. vykdė projektą ,,Pabūkime kartu“, skirtą Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai. Mokiniai glaudžiai bendravo su savo seneliais. Sužinojo, kaip jie mokėsi, kokią profesiją įgijo, kuo domėjosi. Sužinojo senelių gyvenimo vertybes, žavėjosi jų pomėgiais ir atliktais darbais.

1-2 klasių mokiniai piešė senelių portretus. 3-4 klasių mokiniai kūrė ketureilius, penkiaeilius apie senelius. Mokėsi dainuoti, šokti šokius, groti gitara. Spalio 1 dieną 12 val. pradinukai sukvietė senelius į koncertą. Po koncerto seneliai ėjo į klases, kuriose mokosi jų anūkai, bendravo su mokytojomis, matė savo vaikaičių darbus.

Mokiniai senelius vaišino mamyčių iškeptais pyragais, sausainiais. Virė arbatą ir kavą. Mokiniai pristatė savo senelius klasės bendruomenei. Visi maloniai, jaukiai bendravo. Džiaugiamės tokiu renginiu, nes taip ugdoma pagarba vyresnio amžiaus žmonėms.

                                                                                       Mokytoja Aldona Barišauskienė


Atnaujinta: 2014/10/03

Jums taip pat patiks

Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!