IMG_0377

Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje 2015 m. vasario – gegužės mėn. vyko Lietuvos edukologijos universiteto I kurso pradinio ugdymo studentų praktika. Džiaugiamės gausiu būriu studenčių, kurios praktikos metu ne tik stebėjo mokytojų darbą, susipažino su vaikais, sužinojo, koks kupinas iššūkių yra mokytojo darbas, bet ir noriai įsijungė į bendruomenėje vykstančius renginius, papildomas veiklas ir net siūlė savo iniciatyvas.


Atnaujinta: 2015/05/18

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”