IMG_0377

Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje 2015 m. vasario – gegužės mėn. vyko Lietuvos edukologijos universiteto I kurso pradinio ugdymo studentų praktika. Džiaugiamės gausiu būriu studenčių, kurios praktikos metu ne tik stebėjo mokytojų darbą, susipažino su vaikais, sužinojo, koks kupinas iššūkių yra mokytojo darbas, bet ir noriai įsijungė į bendruomenėje vykstančius renginius, papildomas veiklas ir net siūlė savo iniciatyvas.


Atnaujinta: 2015/05/18

Jums taip pat patiks

Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines