img_0155

Gegužės 13 dieną 11.00 – 13.30 val. progimnazijos kiemas ir sporto salė aidėjo nuo palaikymo šūksnių, mirgėjo nuo spalvingiausių sirgalių plakatų, nes čia vyko pradinių klasių mokinių sporto šventė. Džiaugiamės tokiu gausiu dalyvių būriu, puikia jų nuotaika, kurios nesugadino ryte lijęs lietus!

Pirmų ir antrų klasių mokiniai varžėsi įvairiose estafetėse, o trečių ir ketvirtų – krepšinio ir kvadrato turnyruose. Vienoms klasėms labiau sekėsi vienos estafetės, kitoms kitos, vieni geriau žaidė krepšinį, kiti – kvadratą. Labai džiaugiamės, kad sporto šventę vainikavo noras būti kartu, skambios dainos, o pergalė buvo skirta draugystei, juk tai gražiausia, ką vienas žmogus gali duoti kitam.


Atnaujinta: 2015/05/18

Jums taip pat patiks

Aštuntokai dalyvavo mokinių konferencijoje apie jaunimo užimtumą ir emocinį atsparumą
Informacija būsimų penktokų tėvams
Informacija būsimų penktokų tėvams
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena