clipart-checkerboard

Sausio 13-osios dienai atminti mokykloje sausio 12 d. vyko šaškių konkursas, skirtas pradinių klasių mokiniams. Jame dalyvavo po du atstovus (laimėjusius savo klasėje) iš kiekvienos klasės. Žaidėjai žaidė savo amžiaus grupėse: 1-2 klasių ir 3-4 klasių.

3-4 klasių amžiaus grupėje žaidė 14 dalyvių. Nugalėtojo laurai teko Alanui Azikejev (3c) klasės mokiniui. Antrą vietą iškovojo Adomas Bieliūnas iš 4b, trečioji vieta atiteko Ugniui Šilinskui iš 3b, 4 vieta – Mykolui Logminui iš 4a, 5 vieta – Vasariui Knizleriui iš 3b.

1-2 klasių amžiaus grupėje pirmą vietą laimėjo – Vilius Grinius iš 1c, 2 vietą – Aleksas Bagadi 1b, 3 vietą – Antanas Merčaitis 1d klasė.

IMG_0048 IMG_0047 IMG_0040 IMG_0039

Mokytojos: Nijolė Kuliavienė, Ingrida Šilinskienė, Stasė Andrėkienė.

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas