Mūsų mokykloje lapkričio 27 dieną vyks susitikimas su leidyklos ,,Tikra knyga“ atstove ir aktore  Daiva Rudyte, kuri su 4 klasių mokiniais kalbės apie tikrą draugystę, patyčias, netektį ir atradimus, vaikų  išdaigas. Aktorė aptars knygose „Rudalius“ ir „Juodulis“ aprašomus nuotykius.

„Rudalius“ ir „Juodulis“ – tai norvegų rašytojo Hakon Ovrea knygos, kuriose kuriama šilta ir jauki pasakojimo atmosfera. „Rudalius“ rašytojui pelnė Šiaurės Tarybos vaikų ir jaunimo literatūros premiją bei daugybę kitų apdovanojimų gimtojoje Norvegijoje, Olandijoje, Vokietijoje. ,,Juodulis“ – jos tęsinys.

Tikimės, kad šis  susitikimas  mokiniams padės geriau suprasti save ir kitus.

Irena Karpavičienė

Jums taip pat patiks

Projektas „Europos valstybių vėliavos paslėptos erdvinių kūnų labirintuose“
Tyrėjų diena – 2022
Debiutas frankofoniško teatro festivalyje „Premiers Rideaux“
Debiutas frankofoniško teatro festivalyje „Premiers Rideaux“