Mūsų mokykloje lapkričio 27 dieną vyks susitikimas su leidyklos ,,Tikra knyga“ atstove ir aktore  Daiva Rudyte, kuri su 4 klasių mokiniais kalbės apie tikrą draugystę, patyčias, netektį ir atradimus, vaikų  išdaigas. Aktorė aptars knygose „Rudalius“ ir „Juodulis“ aprašomus nuotykius.

„Rudalius“ ir „Juodulis“ – tai norvegų rašytojo Hakon Ovrea knygos, kuriose kuriama šilta ir jauki pasakojimo atmosfera. „Rudalius“ rašytojui pelnė Šiaurės Tarybos vaikų ir jaunimo literatūros premiją bei daugybę kitų apdovanojimų gimtojoje Norvegijoje, Olandijoje, Vokietijoje. ,,Juodulis“ – jos tęsinys.

Tikimės, kad šis  susitikimas  mokiniams padės geriau suprasti save ir kitus.

Irena Karpavičienė

Atnaujinta: 2018/11/22

Jums taip pat patiks

Nemokami būreliai
Nemokami būreliai
Tęsiame mokyklos tradiciją su penktokais keliaudami po Jono Basanavičiaus gimtuosius kraštus
Be patyčių
Be patyčių