Mūsų mokykloje lapkričio 27 dieną vyks susitikimas su leidyklos ,,Tikra knyga“ atstove ir aktore  Daiva Rudyte, kuri su 4 klasių mokiniais kalbės apie tikrą draugystę, patyčias, netektį ir atradimus, vaikų  išdaigas. Aktorė aptars knygose „Rudalius“ ir „Juodulis“ aprašomus nuotykius.

„Rudalius“ ir „Juodulis“ – tai norvegų rašytojo Hakon Ovrea knygos, kuriose kuriama šilta ir jauki pasakojimo atmosfera. „Rudalius“ rašytojui pelnė Šiaurės Tarybos vaikų ir jaunimo literatūros premiją bei daugybę kitų apdovanojimų gimtojoje Norvegijoje, Olandijoje, Vokietijoje. ,,Juodulis“ – jos tęsinys.

Tikimės, kad šis  susitikimas  mokiniams padės geriau suprasti save ir kitus.

Irena Karpavičienė

Atnaujinta: 2018/11/22

Jums taip pat patiks

Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena
Aštuntokai dalyvavo mokinių konferencijoje apie jaunimo užimtumą ir emocinį atsparumą