dscf3076Taip vadinasi parodėlė, skirta garsaus XIX a. rusų poeto Michailo Lermontovo 200-ųjų gimimo metinių jubiliejui. Jos autorės – rusų kalbos mokytojos Laima Barauskienė, Viktorija Jasiulytė bei dailės mokytoja Jolita Šakočiuvienė. Nuotraukos, dailės kūriniai, reprodukcijos bei kita vaizdinė-informacinė medžiaga išsamiai pristato poeto asmenybę.

Iš parodos sužinosite, kad M. Lermontovas žavėjosi ne tik poezija, bet ir puikiai tapė, pamatysite jo tapybos darbus. Nors poetas niekada nėra buvęs Lietuvoje, tačiau jo poemoje „Litvinka“ ir „Bojarinas Orša“ minima Lietuva. Nacionaliniame dramos teatre galima pamatyti M. Lermontovo eiliuotą dramą „Maskaradas“, kurią režisavo Rimas Tuminas.

Kviečiame aplankyti parodą, esančią prie rusų kalbos kabineto. Sužinosite išties daug įdomių faktų apie įžymųjį rusų poetą.

 

Nuotraukos ir tekstas etikos mokytojos

 M. Mašanauskienės

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas