Pirmokams vasaris ypatingas,  į mokyklą jie skuba su džiugesiu. Net trys dalykai vasario 11 d. pavertė tikra švente: Vasario 16-osios minėjimas mokykloje, pirmokų Šimtadienis ir kitą savaitę prasidedančios atostogos! Pirmokai šiai dienai ruošėsi. Visą savaitę gamino darbelius, skirtus Vasario 16-ajai, išmoko Lietuvos himno žodžius, klasėse surengė 100 daiktų parodėles. Smagu buvo susitikti su kitų klasių pirmokais bendroje nuotolinėje pamokoje ir drauge giedoti Lietuvos himną, minti mįsles, pabendrauti. O kur dar įdomiosios užduotys, vaišės ir kitos linksmybės!

Atnaujinta: 2022/02/11

Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena