img_6998Tikriausiai kai kurie pirmokai, dar prieš atvykdami į mūsų mokyklą, atėję pasitikti savo besimokančių brolių ar sesių žiemą pastebėdavo prie mokyklos pastatytas lesyklėles. Atėjo metas ir jiems prisijungti prie kasmetinės mokyklos tradicijos – žiemojančių paukštelių priežiūros. Trumpai pakalbėti apie tai, kaip reikia lesinti lesyklėlėse apsilankančius paukštelius, mes susirinkome mokyklos kieme. Taip pat sulaukėme ir svečio iš Lietuvos ornitologų draugijos – Gedimino Petkaus, kuris dalinosi žiniomis su pačiais mažiausiais mokinukais. Gamtininkų būrelio nariai jau pastebėjo besimaitinančias zyles, žaliukes, karklažvirblius, varnas.

Kviečiame visus, kurie jau žino ir kurie tik dabar išmoko, lesinti paukščius mokyklos kiemeliuose trupiniais, saulėgrąžomis, kruopomis.

Biologijos mokytoja

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas