img_6998Tikriausiai kai kurie pirmokai, dar prieš atvykdami į mūsų mokyklą, atėję pasitikti savo besimokančių brolių ar sesių žiemą pastebėdavo prie mokyklos pastatytas lesyklėles. Atėjo metas ir jiems prisijungti prie kasmetinės mokyklos tradicijos – žiemojančių paukštelių priežiūros. Trumpai pakalbėti apie tai, kaip reikia lesinti lesyklėlėse apsilankančius paukštelius, mes susirinkome mokyklos kieme. Taip pat sulaukėme ir svečio iš Lietuvos ornitologų draugijos – Gedimino Petkaus, kuris dalinosi žiniomis su pačiais mažiausiais mokinukais. Gamtininkų būrelio nariai jau pastebėjo besimaitinančias zyles, žaliukes, karklažvirblius, varnas.

Kviečiame visus, kurie jau žino ir kurie tik dabar išmoko, lesinti paukščius mokyklos kiemeliuose trupiniais, saulėgrąžomis, kruopomis.

Biologijos mokytoja


Atnaujinta: 2014/12/10

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena