Jono Basanavičiaus progimnazijos pradinių klasių mokytojos, metus pradėjo su Mąstymo mokykla!

Informacijos amžiuje mokykloje įgytos dalykinės žinios greitai sensta, o tie patys reiškiniai, įvykiai įgauna skirtingas interpretacijas, paremtas priešingais požiūriais ir vertinimais. Todėl šiandien ypatingą svarbą įgauna ne žinių kaupimas, bet mokėjimas racionaliai, pagrįstai ir savarankiškai mąstyti.

Šiuolaikinėse mąstymo sampratose mąstymo gebėjimų ištakų ieškoma remiantis kognityvinių (pažintinių) procesų analize. Kartu su „Thinking school“ lektore ir atstove Lietuvoje Giedre Lečickiene, mokomės, kaip ugdymo turinį pateikti naudojant mąstymo žemėlapius. Net dvi dienas mokytojos, progimnazijos direktorė Jurgita ir direktorės pavaduotojos  Rita ir Donata, mokėsi šio metodo. Tai puiki galimybė tobulėti ir atliepti  šiuolaikinių vaikų mokymosi poreikius, ugdyti mokėjimo mokytis kompetenciją!

Pradinių klasių mokytoja Ingrida MereckaitėAtnaujinta: 2018/03/12

Jums taip pat patiks

Nemokami būreliai
Nemokami būreliai
Tęsiame mokyklos tradiciją su penktokais keliaudami po Jono Basanavičiaus gimtuosius kraštus
Mokamų būrelių mugė
Mokamų būrelių mugė