balionėliaiŠiais mokslo metais mūsų mokykla prisijungė prie jau devynerius metus Lietuvoje gyvuojančios Mentorystės programos, kurią vykdo mūsų partneriai – asociacija Mentor Lietuva. Norą dalyvauti programoje pareiškė grupė 6 – 7 klasių mokinių.  Į pirmąją grupę buvo atrinkti penki mokiniai ir spalio 17 dieną įvyko bendras asociacijos Mentor Lietuva renginys – mentorių ir jų jaunųjų draugų pirmasis susitikimas bei susipažinimas.

Mokyklos psichologė ir programos mokykloje kuratorė Eglė Čerkauskienė ir vaikai buvo pakviesti į Menų spaustuvę. Čia mokiniai su savo mentoriais susipažino, atlikinėjo įvairias užduotis, pasivaikščiojo po Vilniaus senamiestį  ir susitarė dėl tolimesnės draugystės. Vėliau visi vaišinosi arbata, gaiviaisiais gėrimais ir saldumynais. Atsisveikinant visų nuotaika buvo pakili, susirinkusieji dalinosi įspūdžiais, vaikai ir mentoriai džiaugėsi atradę vieni kitus. Tai graži draugystės kelionės pradžia. Linkime jiems ir toliau sėkmingai plaukti draugystės laivu!

Psichologė Eglė Čerkauskienė


Atnaujinta: 2013/10/18

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė