img_1013

Mūsų progimnazija džiaugiasi turėdama gausų būrį šaunių mokinių, kurie ne tik gerai mokosi, bet ir yra veiklūs, iniciatyvūs. Prabėgo pusmetis ir mes susirinkome apžvelgti nuveiktų darbų, pasiektų laimėjimų. Surengta kasmetinė mokinių pagerbimo šventė, kurios metu apdovanoti geriausiai besimokantys vaikai. Nepamiršti ir fizikos, matematikos, lietuvių kalbos bei kitų dalykų žinovai, gynę mokyklos garbę olimpiadose, laimėję meniniuose – kūrybiniuose konkursuose. Gražiausius sveikinimo žodžius  ir linkėjimus mokiniams skyrė progimnazijos direktorė, pavaduotojos,  jiems buvo įteikti padėkos raštai.

Bėga žiema blizgančiu vasario sniegu, nespėsim nei apsidairyt, o žemė jau tuoj ims sveikinti pavasarį. Sėkmingo, turiningo visiems antro pusmečio!

Šventės akimirkos liks nuotraukose…

Asta Šalkauskaitė


Atnaujinta: 2015/02/06

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”