Progimnazijos folkloro ansamblis „Rugelis“ ir mokytoja Jelena Valiulienė, nepaisydami žvarbaus oro bei lietaus, kartu su Lietuvos moksleiviais netradiciškai pasitiko Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

89

Prie Karaliaus Mindaugo paminklo šiai gražiai šventei buvo pradėta ruoštis vasario 11 d. Daugiau nei 400 moksleivių iš visos Lietuvos suvažiavo dalyvauti pilietinėje iniciatyvoje „Amžinoji ugnis“. Mokiniai iš visos širdies dainavo sutartinę „Dijūta kalnali“, taip parodydami savo patriotiškumą, vienybės jausmą.

Auginame kartą, kuri nežino, ką reiškia gyventi nelaisvėje, bet gerai supranta žodžius vienybė, Lietuva, laisvė.

Parengė Jelena Valiulienė

763425


Atnaujinta: 2016/02/18

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”