Progimnazijos folkloro ansamblis „Rugelis“ ir mokytoja Jelena Valiulienė, nepaisydami žvarbaus oro bei lietaus, kartu su Lietuvos moksleiviais netradiciškai pasitiko Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

89

Prie Karaliaus Mindaugo paminklo šiai gražiai šventei buvo pradėta ruoštis vasario 11 d. Daugiau nei 400 moksleivių iš visos Lietuvos suvažiavo dalyvauti pilietinėje iniciatyvoje „Amžinoji ugnis“. Mokiniai iš visos širdies dainavo sutartinę „Dijūta kalnali“, taip parodydami savo patriotiškumą, vienybės jausmą.

Auginame kartą, kuri nežino, ką reiškia gyventi nelaisvėje, bet gerai supranta žodžius vienybė, Lietuva, laisvė.

Parengė Jelena Valiulienė

763425


Atnaujinta: 2016/02/18

Jums taip pat patiks

Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!