Progimnazijos folkloro ansamblis „Rugelis“ ir mokytoja Jelena Valiulienė, nepaisydami žvarbaus oro bei lietaus, kartu su Lietuvos moksleiviais netradiciškai pasitiko Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

89

Prie Karaliaus Mindaugo paminklo šiai gražiai šventei buvo pradėta ruoštis vasario 11 d. Daugiau nei 400 moksleivių iš visos Lietuvos suvažiavo dalyvauti pilietinėje iniciatyvoje „Amžinoji ugnis“. Mokiniai iš visos širdies dainavo sutartinę „Dijūta kalnali“, taip parodydami savo patriotiškumą, vienybės jausmą.

Auginame kartą, kuri nežino, ką reiškia gyventi nelaisvėje, bet gerai supranta žodžius vienybė, Lietuva, laisvė.

Parengė Jelena Valiulienė

763425

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas