MIELI KOLEGOS, BIČIULIAI, TĖVAI, MOKINIAI!

Prisidėdami prie Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazijos pilietinės akcijos paremti Ukrainos nukentėjusiems civiliams asmenims, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija renka maisto produktų, medikamentų ir kitų priemonių (sąrašas pridedamas prisegtuke) siuntą.

Visų, kurie remia Ukrainos laisvę, prašome nelikti abejingu.

Paramą skirtą Ukrainos nukentėjusiems žmonėms galite atnešti į mūsų mokyklą ir palikti pagrindinio įėjimo tambure, paramai skirtoje vietoje. Aukoti galite nuo kovo 7 d. iki kovo 14 d. imtinai. Surinktą paramą pristatysime į Mykolo Biržiškos gimnaziją, kurie kovo 17 – 20 d. išsiųs į Ukrainą.

Prašytume rinkti tik ilgo galiojimo, kokybiškus produktus.

Daugiau informacijos rasite prisegtuke.

Dėkojame.

Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos administracija

Atnaujinta: 2022/03/14

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena