MIELI KOLEGOS, BIČIULIAI, TĖVAI, MOKINIAI!

Prisidėdami prie Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazijos pilietinės akcijos paremti Ukrainos nukentėjusiems civiliams asmenims, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija renka maisto produktų, medikamentų ir kitų priemonių (sąrašas pridedamas prisegtuke) siuntą.

Visų, kurie remia Ukrainos laisvę, prašome nelikti abejingu.

Paramą skirtą Ukrainos nukentėjusiems žmonėms galite atnešti į mūsų mokyklą ir palikti pagrindinio įėjimo tambure, paramai skirtoje vietoje. Aukoti galite nuo kovo 7 d. iki kovo 14 d. imtinai. Surinktą paramą pristatysime į Mykolo Biržiškos gimnaziją, kurie kovo 17 – 20 d. išsiųs į Ukrainą.

Prašytume rinkti tik ilgo galiojimo, kokybiškus produktus.

Daugiau informacijos rasite prisegtuke.

Dėkojame.

Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos administracija

Atnaujinta: 2022/03/14

Jums taip pat patiks

Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!