20140924_144752Tariame nuoširdų ačiū Vilniaus J. Basanavičiaus progimnazijos direktorei G. Šoblickienai už nepakartojamą, pilną įspūdžių kelionę – dovaną į Jono Basanavičiaus tėviškę – Ožkabalius. Ekskursija po atsinaujinusią Suvalkijos sostinę Marijampolę (J. Jablonskio paminklas, Žemaitės kapas, poezijos parkas, palaimintojo J. Matulaičio kapas – altorius) paliko neišdildomus atsiminimus.

Dalyvavimas edukacinėje pamokoje ,,Vargo mokykla“ mus priartino prie protėvių, leido suprasti senojo mokslo paslaptis. Aplankėme atstatytus (pagal tikslius architektų brėžinius) Jono Basanavičiaus gimtuosius namus.

5-tokų auklėtojos

Rita Šatkauskienė, Ona, Amulytė,Vitalija Kliaščiūtė, Jolita Šakočiuvienė


Atnaujinta: 2014/10/01

Jums taip pat patiks

Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines
Progimnazijos prancūzų kalbos mokytojos atstovavo Lietuvai Europos Tarybos šiuolaikinių kalbų centro renginyje.
Rudens šypsenos