20140924_144752Tariame nuoširdų ačiū Vilniaus J. Basanavičiaus progimnazijos direktorei G. Šoblickienai už nepakartojamą, pilną įspūdžių kelionę – dovaną į Jono Basanavičiaus tėviškę – Ožkabalius. Ekskursija po atsinaujinusią Suvalkijos sostinę Marijampolę (J. Jablonskio paminklas, Žemaitės kapas, poezijos parkas, palaimintojo J. Matulaičio kapas – altorius) paliko neišdildomus atsiminimus.

Dalyvavimas edukacinėje pamokoje ,,Vargo mokykla“ mus priartino prie protėvių, leido suprasti senojo mokslo paslaptis. Aplankėme atstatytus (pagal tikslius architektų brėžinius) Jono Basanavičiaus gimtuosius namus.

5-tokų auklėtojos

Rita Šatkauskienė, Ona, Amulytė,Vitalija Kliaščiūtė, Jolita Šakočiuvienė


Atnaujinta: 2014/10/01

Jums taip pat patiks

Kaziuko mugė
Kaziuko mugė
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai