dsc_0007

Gegužės 11 d. popietę fotografijos būrelio mokiniai praleido eksperimentuodami su Nikon fototechnika. Progimnazijos kieme mokiniai fotografavo augalus. Tokiu būdu penktokai ne tik išbandė fokusavimo ir kompozicijos teorines žinias, bet ir turėjo galimybę fotografuoti profesionalia fototechnika. Vaikai išbandė Nikon pilno kadro fotoaparatą su fiksuoto židinio objektyvu. Visos fotografijos buvo retušuotos būrelio vadovės S. Stankutės. Fotografijoms suteiktas kontrasto ryškumas.

Bandymo eksperimentai foto galerijoje:

Simona Stankutė


Atnaujinta: 2015/05/14

Jums taip pat patiks

Kaziuko mugė
Kaziuko mugė
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai