dsc_0007

Gegužės 11 d. popietę fotografijos būrelio mokiniai praleido eksperimentuodami su Nikon fototechnika. Progimnazijos kieme mokiniai fotografavo augalus. Tokiu būdu penktokai ne tik išbandė fokusavimo ir kompozicijos teorines žinias, bet ir turėjo galimybę fotografuoti profesionalia fototechnika. Vaikai išbandė Nikon pilno kadro fotoaparatą su fiksuoto židinio objektyvu. Visos fotografijos buvo retušuotos būrelio vadovės S. Stankutės. Fotografijoms suteiktas kontrasto ryškumas.

Bandymo eksperimentai foto galerijoje:

Simona Stankutė

Atnaujinta: 2015/05/14

Kaziuko mugė
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“