Nepaisydamas žemiškų rūpesčių ir problemų gamtos laikrodis skaičiuoja metų laikų kaitą. Bespalvis, niūrus lapkritis, nuplėšęs medžių skraistes, užleido vietą vėjų gūsiais ūbaujančiam gruodžiui. Netruko ateiti žemę gruodu kaustanti žiema, o kartu su ja artėja naujas laiko slenkstis ir šv. Kalėdos.

Žvilga gruodis baltu skaistumu – žiema dar nė neįpusėjo. Padūkusi ji! Kur buvus, kur nebuvus, o žiūrėk – jau ir stengiasi prasibrauti pro belapius miškus ir atsigulti ant žemės, ant vandenų, kad sugruodėtų laukai, kad ežerai pasidengtų leduku. Žiema atskrido pas mus baltu paukščiu…

Džiūgaudami žiemą pasitiko ir mūsų progimnazijos penktokai. Mokiniai puošė didžiulę Kalėdų eglę savo pačių kurtais žaisliukais ir gruodžio 3 dieną ją įžiebė. Šventės metu vaikai dainavo, sakė palinkėjimus. Kalėdų eglė sušvito įvairiausiomis spalvomis. Tegu ji žėri ir visiems skleidžia šventinę nuotaiką!

Lietuvių k. mokytoja A. Šalkauskaitė

 

Atnaujinta: 2018/12/13

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”