Mūsų progimnazijoje jau prasidėjo 5 klasių matematikos projektas ,,Paversk matematines figūras kalėdinės eglutės papuošimais”. Projekto tikslas – skatinti vaikų kūrybiškumą, suteikti jiems galimybę parodyti savo kūrinius mokykloje, mokyti pozityviai žvelgti į kritiką.

Vaikai kuria du kalėdinius eglutės papuošimus, panaudodami plokštumines ir erdvines figūras. Papuošimams pagaminti naudojamos įvairiausios medžiagos ir puošybos elementai. Kiekviena klasė turi papuošti dirbtinę eglutę savo sukurtais žaisliukais ir ją pristatyti savo matematikos mokytojai. Penktokų darbeliai puoš mokyklą nuo gruodžio 3 d. iki Kalėdų. Kviečiame aktyviai dalyvauti.

Projektą organizuoja matematikos mokytojos Rita Šatkauskienė ir Jolita Verseckaitė.

 Pasipuoškime mokyklą Kalėdoms!

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas