IMG_0246

Atėjo laikas atsisveikinti su mūsų krašto sparnuočiais. Šį savaitgalį visoje Lietuvoje vyksta paukščių palydos, kurių metu fiksuojami į šiltus kraštus traukiantys sparnuočiai.  Paukščių palydose sudalyvauti kviečia Lietuvos ornitologų draugija. Renginio metu registruojami visi atpažinti paukščiai,  o duomenys apie juos išsiunčiami organizatoriams. Spalio 2 d. šeštokai tyrinėjo mokyklos apylinkes, ieškodami sparnuočių.  Vaikai atpažino ir suskaičiavo 33. Apylinkėse skraidžiojo karklažvirbliai, mėlynosios ir didžiosios zylės, uoliniai karveliai ir pilkosios varnos. Juos atpažinsite ir paukščių portretuose, kuriuos šeštokai piešė išskrendantiems sparnuočiams. Keletą gražiausių darbų galite apžiūrėti darbų parodoje. Palydų šventės metu mokyklos fojė taip pat buvo galima pasimokyti paukščių ir pasiklausyti jų giesmių.

Atnaujinta: 2015/10/06

Aštuntokai analizavo klimato kaitos problemas
Konferencija “Vandens galia…”
Progimnazijos mokytojai organizavo respublikinę viktoriną „Žemė  – melsvoji planeta“