Kovo 29 dieną mūsų progimnazijos 8 b klasės mokinės kartu su socialine pedagoge Jūrate dalyvavo Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijoje vykusiame Vilniaus miesto mokyklų 8-11 klasių prevenciniame renginyje „PASTEBĖK! NEBŪK ABEJINGAS”. Renginio tikslas – ugdyti mokinių komunikavimo, pažinimo, socialines, emocines ir sveikos gyvensenos kompetencijas. Aktyvinti Vilniaus miesto mokyklų bendravimo ir bendradarbiavimo kultūrą, tobulinti komandinio darbo įgūdžius, dalintis patirtimi.

Renginio metu nagrinėtos priklausomybių temos: psichoaktyvių  medžiagų vartojimas, tabako ir elektroninių cigarečių vartojimas, savižala, socialinių medijų priklausomybė bei ankstyvi lytiniai santykiai. Drauge praleistas laikas buvo įdomus, įtraukiantis, o temos aktualios. Ne vienam teko išeiti iš komforto zonos ir atlikti užduotis su nepažįstamais žmonėmis. Tikime, kad užmegztos pažintys ir draugystė ateityje tęsis. Daugiau įspūdžių rasite užfiksuotuose renginio akimirkose.

Atnaujinta: 2023/03/31

Progimnazijoje vyko akcija “Saugus ir Draugiškas internetas”
Kelią į nepriklausomybės atgavimą prisiminėme spektaklyje „Kokia paslaptis viduje?“
Informacija dėl priėmimo mokytis