img_9463

Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos aštuntokams birželio 6 d. nuaidėjo paskutinis skambutis. Amžiais nepailstantis laikas į praeitį nusinešė dar vienerius mokslo metus.

Pro lauktas ir nelauktas rugsėjų pirmąsias, prasmingą pamokų tylą ir skambų pertraukų juoką, per šurmulį, jaudulį prieš renginius vingiavo mokyklinio gyvenimo kelias, reguliuojamas skambučio. Ir štai pražydo vasara, skelbianti  atsisveikinimą.

Šventinės nuotaikos pakylėti jaunieji abiturientai rinkosi į mokyklą. Sveikinimo žodžius bei linkėjimus dalijo progimnazijos direktorė, mokinių tėvai, mokytojai. Jaunieji abiturientai, truputį susikaupę, tačiau besišypsantys, apmąstė nueitą kelią. Savo pagarbą bei padėką mokytojams jie išreiškė prasmingomis nominacijomis. Trečioji progimnazijos aštuntokų laida perskaitė testamentą bei padovanojo mokyklai suoliuką.

Geriausiai besimokantiems bei mokyklos vardą garsinantiems šeštokams, septintokams ir aštuntokams buvo įteikti padėkos raštai.

Sako, gyvenimas priverčia pamiršti daugybę dalykų ir laiko dulkės uždengia kažkada pažintus veidus. Bet mes juk netikime tuo? Nes tas atsiminimų lobynas amžiams lieka mokyklos istorijos puslapiuose. Prieš akis – naujos erdvės, paieška savęs, savo gyvenimo kelio, taip viliojančios ateities, kai nežinai ko laukti už artimiausio posūkio. Laimingo skrydžio, mieli aštuntokai!

 

Tekstas – Astos Šalkauskaitės,

foto – Jolitos Verseckaitės


Atnaujinta: 2014/08/26

Jums taip pat patiks

Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!