paveikslelis2Net penkias gražias ir įdomias dienas Vokietijoje, Tiuringijos žemėje, viešėjo mūsų mokyklos mokytoja Vilma Gudynienė su dabar jau devintoke, Jono Basanavičiaus gimnazijos auklėtine, Saule Stankevičiūte. Į kelionę pakvietė Lietuvos neformaliojo švietimo centro Gamtinio ir ekologinio  ugdymo skyrius. Mokinės dalyvavo jų organizuojamame tarptautiniame projekte „Paskui paukščius“.

Saulė ir Aistė Mažeikaitė yra buvusios mūsų mokyklos auklėtinės, pavasarį antrus metus iš eilės mergaitės atliko paukščių tyrimus Vingio parke, lygino savo turimus tyrimų duomenis su naujais. Jų rimtumas įtikino mokslinės konferencijos „Paskui paukščius“ (organizuoja Lietuvos neformaliojo švietimo centro Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyrius) darbų vertinimo komisiją. Darbas buvo įvertintas kelione, kurios akimirkas galite išvysti peržiūrėję nuotraukas.

Kelionė vyko Paukščių palydų metu. Skaičiavome paukščius Vokietijos Hainicho nacionaliniame parke, eidami gamtos taku, apaugusiu medžiais, kurių viršūnės siekė 40 m. Į ir į kitus žygius mus lydėjo minėto parko darbuotojas ornitologas Joachimas. Daug laiko skyrėme Tiuringijos gamtai ir parkams aplankyti, viešėjome garsiausiuose regiono miesteliuose, jų botanikos soduose ir parkeliuose. Visą laiką mokėmės pažinti tai, ką įdomaus atradome.

Dėkojame organizatoriams, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriaus darbuotojams, už kelionės organizavimą.

Biologijos mokytoja

V. Gudynienė


Atnaujinta: 2014/11/06

Jums taip pat patiks

Bendruomenės sporto diena
Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama