Gerbiami tėveliai,

2020 m. sausio 9 d., ketvirtadienį, progimnazijoje vyks Tėvų popietė, kurios metu galima susitikti su vaikams dėstančiais mokytojais ar kitais progimnazijos darbuotojais.

Kviečiame registruotis į susitikimus:

18.00 val.  kviečiame  į paskaitą  – “Jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikų lytiškumo raiška”,  skirta pradinių klasių mokinių tėvams.

Paskaitos metu aptarsime, kokie yra vaikų lytiškumo raidos etapai ir tai, ko jų metu tikėtis, kaip su vaikais kalbėtis apie lytiškumą ir atsakyti į jiems rūpimus klausimus, kaip atpažinti situacijas, kai vaikui reikalinga pagalba. Kokia nauda tėveliams? Užtikrintumas, pasitikėjimas savimi, žinojimas, kas vyksta su vaiku ir kaip pasielgti. Pozityvesni santykiai su vaiku.

Paskaitos lektorė – VDU Švietimo akademijos  doc.dr. Stasė Ustilaitė.

Lektorė: doc. dr. Stasė Ustilaitė (VDU, Švietimo akademija). S. Ustilaitė yra viena iš Sveikatos ir lytiškumo ugdymo bei rengimo šeimai bendrosios programos bendraautorių. Su bendraautoriais lektorė yra parengusi 8 mokymo metodines priemones esamiems ir būsimiems mokytojams bei tėvams, paskelbusi apie 30 publikacijų Lietuvos, užsienio ir tarptautiniuose recenzuojamuose mokslo leidiniuose. Nuo 2008 m. aktyviai vedanti Rengimo šeimai ir lytiškumo ugdymo pamokas mokiniams, seminarus tėvams, pedagogams, visuomenės sveikatos priežiūros specialistams įvairiuose Lietuvos miestuose ir rajonuose.

 

 

 

Atnaujinta: 2020/01/07

Jums taip pat patiks

Bendruomenės sporto diena
Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama