7-ų klasių mokiniai, jų auklėtojos bei mokytojai pristatė progimnazijos bendruomenei bendradarbiavimo projektą „Pažinkime Vilnių. Istoriniai – literatūriniai pasimatymai Vilniuje“.
Artėjant mirusiųjų atminimo dienai, mus aplankė anapilin iškeliavusių rašytojų „vėlės“: Č. Milošo, J. Vaičiūnaitės, S. Daukanto, Žemaitės, J. Ivanauskaitės, R. Gary, S. Gedos, V.M. Putino, G.P. Bitės, P. Širvio. Rašytojai skyrė jautrius žodžius Vilniui – miestui, kuriame gyveno ir kūrė, studijavo bei praleido gražiausius jaunystės metus, sutiko pirmąją meilę ar ieškojo dvasinės atgaivos.
Dalinamės užfiksuotomis renginio akimirkomis.
 

Atnaujinta: 2022/11/23

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”