pagrindineNieko nėra neįmanomo! Tą įrodė mūsų Lietuvos parolimpiečiai šių metų Rio parolimpinėse žaidynėse iškovoję aukso medalius ir sutikę savo sėkmės istorija pasidalinti su mūsų progimnazijos moksleiviais.
2016 m. gruodžio 2 d. mūsų progimnazija, kartu su JAV ambasada ir Lietuvos parolimpiečių komanda „Go ballers“ organizavo  renginį , skirtą  tarptautinei žmonių su negalia dienai paminėti .
Mokiniai šiltai sutiko svečius  ir  uždavė  jiems daugybę  klausimų, taip pat puikiai pasirodė viktorinoje apie parolimpinių žaidynių istoriją.

Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šio prasmingo ir gražaus susitikimo, kuris skatina toleranciją ir įrodo, kad nieko nėra neįmanomo, jei turi tikslą ir atkakliai jo sieki.

„The Voice“  kūrybinė grupė

Susitikimo akimirkos:

Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas