img_9022

Baigiantis mokslo metams,  mokyklos bibliotekoje buvo surengtos net trys mokinių kūrybos darbų  parodos : ,,Knyga savomis rankomis “, ,,Raganos ar fėjos?“, ,,Atgiję žaislai“.

Tai darbai, atradę savo vietą bibliotekos erdvėse ir skirtingomis išraiškos  priemonėmis  papasakoję savo istorijas, atskleidę mokinių kūrybos įvairovę ir sutraukę nemažą lankytojų būrį.  Mokinius parengė ir įkvėpė mokytojos Audronė Antanaitienė ir Jolita Šakočiuvienė.   Gipso lipdinius  ,, Atgiję žaislai“  atliko 5 klasių mokiniai.  7c klasės mokiniai  atliko darbus iš modilino,  parengta jų paroda ,,Raganos ar fėjos?“. Paroda ,,Knyga  savomis rankomis“ –  antroji  8 klasių mokinių darbų paroda šiais metais.

Parodos veiks iki gegužės 30  dienos.  Kviečiame apsilankyti.

Informaciją parengė Irena Karpavičienė


Atnaujinta: 2014/05/22

Jums taip pat patiks

Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena
Aštuntokai dalyvavo mokinių konferencijoje apie jaunimo užimtumą ir emocinį atsparumą